پروژه شرکت

موکت تایل یا موکت پازلی یا موکت مدولار یکی از پرطرفدارترین انواع موکت برای مصارف تجاری هتل و اداره جات است. شاید برایتان جالب باشد، که بدانید کلمه “موکت” از یک واژه فرانسوی به نام فرش گرفته شده است. در ذهن ایرانی‌ها، موکت یادآور کفپوش‌های بافته یا نبافته‌ای است که به دسته‌های مختلف تقسیم می‌شود.
110K7--لیدز-min110K7--لیدز-min
110K7-لیدز-min110K7-لیدز-min
23 (6)-min23 (6)-min
23 (5)-min23 (5)-min
15-min15-min
11 (1)-min11 (1)-min

درباره این پروژه

در صورتی که یک طراح یا دکوراتیو هستید، می‌توانید با خلاقیت خود، موکت پازلی را به کار بگیرید. مثلا با قرار دادن طرح‌های مختلف چیدمان منحصر به فردی خلق کنید و یا یک مسیر عبوری را نشان دهید. بسته به سلیقه‌تان می‌توانید انواع مختلف موکت تایل را در کنار هم قرار دهید. در فضاهای پر رفت و آمد که صدای کفش‌ و قدم‌ها نوعی آلودگی صوتی محسوب می‌شود، می‌توانید با قرار دادن موکت در این فضاها، علاوه بر ایجاد یک دکور شیک و منحصر به فرد، از ایجاد سر و صدای اضافی جلوگیری کنید.

به طور کلی خرید موکت تایل در محل های پر رفت و آمد مانند فضاهای اداری با تردد بالا، راهروهای اماکن عمومی مانند نمایشگاه ها، هتل ها و سالن های کنفرانس از کاربرد تایل موکت است. از مزایای استفاده از موکت تایل نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در صورت ایجاد مشکل به دلیل مرور زمان، نیازی به تعویض مساحت زیادی از موکت نبوده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.
  • در صورت سوختن، آلوده شدن و کثیفی، قطعه مورد نظر به راحتی قابل شستشو و یا تعویض است.
  • نصب این مدل موکت نیاز به زمان بسیار طولانی و تعطیلی فضا ندارد. اجرای طرح های مختلف موکت تایلی بر روی کف ساختمان های مسکونی، حمل و نقل آسان به دلیل سایز کوچک، نصب و نگهداری آسان موکت تایل از عوامل دیگر محبوبیت این نوع از کفپوش های مدرن است.
  • کنترل دما و بهره‌وری انرژی از مزیت دیگر استفاده از موکت تایل است که فضای دنجی را در هتل‌ها و هرجای دیگر ایجاد می‌کند

محصولات به کار رفته در این پروژه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
Wishlist
My account