درباره سونار فلورز

درباره سونارفلورز

سونار فلورز یک مجموعه تخصصی در حوزه فروش و اجرای انواع کف پوش است که کار خود را با عرضه انواع موکت تایل آغاز کرده و در حال گسترش تنوع محصولاتش است. هدف این مجموعه ارائه گروهی از انواع موکت تایل و کفپوشهای ساختمانی، تجاری، اداری و ورزشی است تا ضمن ایجاد طرح و رنگ جدید در سازه‌ های کشور، قیمت تمام شده برای کارفرمایان را کاهش داده و محصولی با دوام به بازار ارایه کند. موکت تایل از جمله محصولاتی است که می‌تواند هزینه تمام شده کف ساختمانها را کاهش دهد و زیبایی و آرامش را در هر ساختمانی با هر کاربری بیشتر کند.
لوگوی سونار فلورز

ماموریت

ارایه کفپوشی زیبا، با کیفیت و اقتصادی برای ساختمانهای کشور

چشم انداز

ارایه بیشترین و متنوع ترین انواع موکت تایل در بازار ایران

ارزرش ها

احترام به مشتری با تامین محصول با کیفیت، زیبا و ارزان

درباره ویلتون کارپتز

شرکت ویلتون کارپتز از معروف ترین شرکتهای دنیا در تولید انواع موکتهای کات خورده و لوپ در انگلیس است. این شرکت از چندی پیش تولید انواع موکت تایل را برای انواع کاربردها در تایوان آغاز کرده است. دوام محصولات ویلتون نشان دهنده کیفیت آن است و در تولیدات خود از طرح های اصیل و کلاسیک انگلیسی در کنار طرح های روز استفاده می کند.

درباره استاندارد کارپتز

شرکت استاندارد کارپتز بزرگترین مجموعه تولید انواع موکت در خاورمیانه است که از 20 سال پیش تولیدات خود را ابتدا در شارجه و سپس در منطقه صنعتی دوبی آغاز کرده است. امروزه محصولات استاندارد کارپتز در زمره بهترین محصولات دنیا است و توسط آزمایشگاه های بزرگ آمریکایی و اروپایی تضمین شده است.

طرح های موکت تایل

چرا سونار فلورز

ارایه ضمانتنامه کتبی

خرید آسان از شرکتی معتبر

قیمت معقول و مناسب

تنوع طرح و جنس

نصب حرفه ای و خدمات پس از فروش

کیفیت بسیار عالی

مشتریان رضایتمند متعدد

موجودی وسیع و ارسال سریع